abcs.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ban permanent reclamatie

In jos 
+2
Love It Another Once(dsa)
|@!3x|BdT|A!Ex|1-Q|
6 participanți
AutorMesaj
|@!3x|BdT|A!Ex|1-Q|
soldat
soldat



Mesaje : 4
Data de înscriere : 05/04/2008

Ban permanent reclamatie Empty
MesajSubiect: Ban permanent reclamatie   Ban permanent reclamatie EmptyMar Apr 08, 2008 10:42 pm

Cosmine imi deteunu ban permanent ca:
Jucam pe harta 35hp si cand intri iti poti lua pistol si miau dat ban permanent ca cica sunt codat.Il poti anula sa nu mai am ban permanent.
Vezi daca dai admin numai la retardati nici nu stiu cn a fost. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus In jos
Love It Another Once(dsa)
Sergent
Sergent
Love It Another Once(dsa)


Mesaje : 44
Data de înscriere : 30/01/2008
Varsta : 29
Localizare : Romania

Ban permanent reclamatie Empty
MesajSubiect: ................   Ban permanent reclamatie EmptyMar Apr 08, 2008 11:10 pm

cum sati iei arma pe 35 hp daca se poate io nu stiam ba alex lasa ipu si til scot da io tot nu inteleg cum si la luat
Sus In jos
http://www.dinamosfc.piczo.com
somonu
Caporal
Caporal



Mesaje : 24
Data de înscriere : 28/02/2008

Ban permanent reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Ban permanent reclamatie   Ban permanent reclamatie EmptyMier Apr 09, 2008 7:22 am

''Vezi daca dai admin numai la retardati'' frate controleaza-ti limbaju pt. ca daca cineva are admin inseamna ca merita deci ..... silent cat despre ban sa verifice cosmin in log si sa vada ce s-a intamplat sunny
Sus In jos
|@!3x|BdT|A!Ex|1-Q|
soldat
soldat



Mesaje : 4
Data de înscriere : 05/04/2008

Ban permanent reclamatie Empty
MesajSubiect: Cerere Admin   Ban permanent reclamatie EmptyMier Apr 09, 2008 9:26 am

IP meu este 192.168.1.64 daca e ceva baga id alex_sweetface96
Sus In jos
cosmin4live
Administrator
Administrator
cosmin4live


Mesaje : 80
Data de înscriere : 27/01/2008

Ban permanent reclamatie Empty
MesajSubiect: hmm..   Ban permanent reclamatie EmptyMier Apr 09, 2008 9:05 pm

Deci... harta 35hp.. se joaca cu cutite.... chiar nu stiu cum ai facut rost de pistol... sincer de eream si eu si nu stiam cine esti lafel procedam si eu....
Pe log apare cam asa:
Cod:
"Love It Another Once(dsa)<135><VALVE_ID_PENDING><CT>" say "ba care tot schimba harta?" (dead)
"|@!3x|BdT|A!Ex|1-Q|<133><VALVE_ID_PENDING><TERRORIST>" killed "Love It Another Once(dsa)<135><VALVE_ID_PENDING><CT>" with "elite"
Kick: "|@!3x|BdT|A!Ex|1-Q|<133><VALVE_ID_PENDING><>" was kicked by "Console" (message ""codat (banned permanently)"")

banu a fost dat de DSA
Sus In jos
cosmin4live
Administrator
Administrator
cosmin4live


Mesaje : 80
Data de înscriere : 27/01/2008

Ban permanent reclamatie Empty
MesajSubiect: a   Ban permanent reclamatie EmptyMier Apr 09, 2008 9:21 pm

Aaa... si inca ceva.... vezi ca ti-am sters slotu.. imi pare rau dar cum sa mai discutat.... harta mare nu se schimba pe o harta mica atunci cand sunt mai multi de 10 jucatori pe sv.
Sus In jos
|@!3x|BdT|A!Ex|1-Q|
soldat
soldat



Mesaje : 4
Data de înscriere : 05/04/2008

Ban permanent reclamatie Empty
MesajSubiect: Cerere Admin   Ban permanent reclamatie EmptyMier Apr 09, 2008 9:25 pm

Ba miai schimbat parola cum scriu setinfo _abcs abcs123 asa scriam inainte acuma
?????????????
Sus In jos
cosmin4live
Administrator
Administrator
cosmin4live


Mesaje : 80
Data de înscriere : 27/01/2008

Ban permanent reclamatie Empty
MesajSubiect: lol   Ban permanent reclamatie EmptyMier Apr 09, 2008 10:50 pm

BAAA nu mai ai aslot.. nu sti sa citesti...?? affraid
Sus In jos
Breakout
soldat
soldat
Breakout


Mesaje : 7
Data de înscriere : 03/04/2008

Ban permanent reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Ban permanent reclamatie   Ban permanent reclamatie EmptyJoi Apr 10, 2008 10:35 am

Smile) saracu lol! mai invatza
Sus In jos
cokolino(catutzu ala bun)
Capitan
Capitan



Mesaje : 93
Data de înscriere : 26/03/2008

Ban permanent reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Ban permanent reclamatie   Ban permanent reclamatie EmptyVin Apr 11, 2008 5:40 pm

cosmine ai zis ca ii iei adminu definitiv lu dsa....asta da banuri in prostie ...iai adminu definitiv
Sus In jos
Love It Another Once(dsa)
Sergent
Sergent
Love It Another Once(dsa)


Mesaje : 44
Data de înscriere : 30/01/2008
Varsta : 29
Localizare : Romania

Ban permanent reclamatie Empty
MesajSubiect: .................   Ban permanent reclamatie EmptyVin Apr 11, 2008 10:11 pm

cosmine io zic sai scoti definitiv adminu lu catutzu ca nare fata de admin.....si orcum ii b0t .....deci poti sai scoti adminu Twisted Evil
Sus In jos
http://www.dinamosfc.piczo.com
cokolino(catutzu ala bun)
Capitan
Capitan



Mesaje : 93
Data de înscriere : 26/03/2008

Ban permanent reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Ban permanent reclamatie   Ban permanent reclamatie EmptySam Apr 12, 2008 11:20 am

io ba???da cn da ban permanent fara motiv???dejeaba???u dc dai ban ca bootoooo.........soarec de clasa intai...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ban permanent reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Ban permanent reclamatie   Ban permanent reclamatie Empty

Sus In jos
 
Ban permanent reclamatie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
abcs.idle.ro :: serveru de cs 1.6 :: Reclamati inpotriva adminilor.. a codatilor... cat si lista cu acestea impreuna cu ceva poze-
Mergi direct la: